Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt meg oldani...

Hogy tudnám ezt meg oldani (Össze kötni a kamerám a számitógéppel)?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném hogy egyből a számitógép memóriájába a vegye fel a videót és lássám is a képernyőn.Van Sony vegas pro 9-em és abban láttam is olyan funkciót azthiszem de nem tudtam meg oldani.Előre is kössz a válaszat!
2011. szept. 6. 23:13
 1/3 csapacsupa ***** válasza:
Mondjuk a kamera típusának a közlése és a számítógépeden elérhető bemeneti csatlakozóaljzatok felsorolása sem hátrány de ez is megteszi. Talán van itt látnok és majd segít.
2011. szept. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom elég sok időd van.Sony(nem tudom milyen tipus) kamerám van és HP 625-ös laptopom.Ennyit tudok segiteni mert .urvára nem értek az ilyenekhez.
2011. szept. 7. 15:01
 3/3 csapacsupa ***** válasza:
Hát ha nem tudod milyen típus akkor nem tudni milyen kimenetei vannak. Így ugye elég nehéz lenne a mutatványt kitalálni neked a zinterneten keresztül. Csatolhattál volna akár egy fotót is az eszközről, a kimeneteiről de ez csak egy tipp. A jó tanácsom, hogy vidd be egy elektronikai üzletbe, ha esetleg még nem gondoltál volna rá.
2011. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!