Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan program amivel az...

Z___O kérdése:

Van olyan program amivel az alap fényerőt vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Csak mer mindenhol csuszkát írnak, azt nekem meg nincs, és egy gomb van, amivel feljebb lehet venni, az meg elromlott... És emiatt nem szeretnék új laptopot venni...

2015. dec. 31. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A fényerő csökkenthető például az Fn+F4 billentyűk, és növelhető az Fn+F5 billentyűk megnyomásával.


A felső panel jobb szélén lévő ikonra kattintva szintén megváltoztathatja a fényerőt, ha kiválasztja a Rendszerbeállítások menüpontot, majd megnyitja a Képernyő beállításait.

2015. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hallod pont azt mondtam, hogy ezek nem működnek! Azt kérdeztem, hogy van-e ilyen program
2016. febr. 20. 21:09
 3/8 A kérdező kommentje:
de azért köszi, te legalább megpróbáltad
2016. febr. 20. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel be tudod állítani a fényerőt.

2017. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ötletnek nem rossz, de ez nem az igazi, ezzel csak a színek lettek világosabbak, a háttérvilágítást nem növeli sajnos, és nekem az kellene.
2019. máj. 11. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Fn gombod működik?
2019. máj. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem. Az romlott el.
2019. máj. 13. 22:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Vagy várj, az Fn gomb az nem romlott el. Van egy másik kérdésem, ami ezzel próbál megoldást találni: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

Előre is köszönöm.

2019. máj. 13. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!