Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom az ipadomon...

Miért nem tudom az ipadomon beállitani az emailomat (lent az alap email program)?

Figyelt kérdés
Már fél éve megvan, újonnan vettem most keztem emailozgatni magán okokból, és mindig a safarin Át nézem meg az emailjaimat, és ha jött új azt nem nelzi ki. Most megpróbáltam beállitani az email címemet az alap emailazó programba ami az ipadon van (hotmailos) és rámegyek hogy a új postafiók, rámegyek a tartományban vagy miben hogy microsoft (nincs is más lehetőség amúgy) és beírom az email címemet, és aztmondja ezután hogy az email cím nem hozható létre a szerveren. Tipp, segítség? Hülyének néznek ha ezzel be iszem a garanciávalaz istyleba?

2014. nov. 1. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Így csinálod?

[link]


[link]

2014. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii
2014. nov. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!