Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Budapesten hol kaphatok...

Budapesten hol kaphatok autósrádiót daewoo ticoba?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek, amibe pendrive-ot is lehet dugni (van rajta usb), és kezeli az mp3-mat. Kifejezetten Daewoo tico-ba szerelhetőre lenne szükségem.


Köszi előre is! :)



2015. dec. 16. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen autórádió.

Marutiba, Ladába, és Trabantba szerelhető sincs.

Az autórádiók mérete, és csatlakozási felülete szabványos.

Azaz a gyári, speciálisan egy típusba épített, nem vagy csak nehezen cserélhető rádiókon kívül az összes üzletben kapható normális rádió méretre és csatlakozókiosztásra teljesaen azonos.

Kell még venni hozzá átalakító csatlakozókat, amik szabadon lógó vezetékben végződnek, és ezt aztán úgy kötös be a Tico elektromos rendszerébe, ahogy lehetőséged van rá, állandó táp, kapcsolt táp, hangszórók...

Egyszer kell megcsinálni, és utána bármilyen szabvány csatlakozós rádió cseréje egy mozdulat lesz.

2015. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűha! Köszönöm. Én ehhez nem nagyon értek, ajándékba szerettem volna venni, de nem akarok az illető nyakába akasztani ennyi macerát. Tudnál nekem ebben részletesebben segíteni, hogy esetlegesen én szerelhessem be? :)
2015. dec. 16. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A távsegítséges vajákolásban nem hiszek, így csak elrontani lehet.

Meg tudnám csinálni, van pákám, vezetékem, zsugorcsövem, műszerem, de távolról, annak alapján amit elmondasz, nem lehet.

Áldozz be rá egy autóvillamossági szerelő egy órás munkadíját, és biztos lehetsz benne hogy jó lesz.

[link]

2015. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!