Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten g shock...

Hol lehet Budapesten g shock órát kapni?

Figyelt kérdés

Hol van nagy választék? Nagyjából mindegy h hol Budapesten de legjobb ilyen mammut környéken, 2. Kerület vagy környéke, belvárosban,v talán aréna, allé...

Tehát nem ilyen Csepel meg ilyen iste háta mögötti helyek.



2015. szept. 11. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mammut,Westend,Allé,...azért a Casio nem Rolex,ebből adódóan minden plázában van.
2015. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon elek szerencsére es nem vagyok pesti. Es nekem Csepel meg környéke messze vannak. Nemtudom h az isten háta mogottben mi olyan rossz, nagyszüleim ott élnek egy jo hely csak nem fogok 1 órát utazni h vegyek egy órát. amazonrol fogom megrendelni, csak fel akarom próbálni őket h kényelmesek-e. Mert a mostani mechanikus órát kényelmetlen meg valami kristály bol van meg titaniumbol úgyhogy arra vigyáznia kell. Kell valami amire nem kell. Meg fogom nézni a Mammutban, bár nem hiszem h ott lesz, majd meglátjuk, meg az arénában.


Nem gondoltam h ez a mondat sértő es meg most se gondolom. Tudom vannak emberek akiknek igen, de... Nekem teljesen tok mind1 h neked mi rossz es mi nem. Ha téged ez ennyire megsértett akkor gondolom te valahol ott élsz es ahogy az a környék kinéz hat egy picit sajnállak...


Ja csak h tudd en 16 éves vagyok 3 nyelvet beszélek folyékonyan, a negyediket most kezdtem, most kezdtem a programozást az iskolákban ahl 1 darab füzet kell 3 mappaikonokat es amúgy mindent számítógépen (nekem MacBook air) lehet csinálni (mindegyik dolgozatot is) es sokkal sikeresebb leszek felnőtten mint te es magyarorszag naggya.


⬆️ Ezt most csak bosszantásnak írtam, de minden igaz benne.

2015. szept. 11. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó, mester bocsáss meg, nem sejtettem, hogy Macbook-od is van!

Közben meg azzal cigánykodsz, hogy kihasználod a hazai kereskedők készletének összefogdosását, hogy később máshonnan megvedd.

2015. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!