Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs hang a gépemen, tudsz...

Nincs hang a gépemen, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nincs engedélyezett hangeszköz, ami érdekes mert alapból a tv-n (monitoromon) kéne lennie hangnak, az 5.1-emről ne is beszéljünk. Utánanéztem kicsit a dolgoknak és elvileg a hangkártya driver verziója az alaplapomtól is függ ugye, na most nekem p5pl2-s alaplapom van, de win8.1 pro-m , "érdekes módon" nem találtam olyan verziót ami jó lenne win8-ra. Mindenképp újra kell raknom a gépem xp-re v win7-re h jó legyen?

2015. nov. 21. 17:04
 1/4 Kitlisz válasza:
0%

1. Probléma sztem: bevan dugva valami kábel (fülhallgató pl) és elveszi a hangot!

2. Húzd fel a hangeröt!

3. Dobd ki a gépet! XDD

2015. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
funny boy
2015. nov. 22. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Adatokat kérek a gépről (ram, alaplap, cpu). Így, csomó info hiányában azt tudom mondani, hogy lehet, hogy nincs feltéve rendesen a driver.
2015. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Intel Pentium D CPU 3.00GHz, 2gb ram,ati radeon hd 4830, alaplap: p5pl2-e asus (kell még valami info? :D)
2015. nov. 23. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!