Petru$$h kérdése:

Tablet olvasásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :-)

Egyetemre szeretnék majd menni, amihez ugye majd szükségem lenne egy laptopra, emellett szabadidőmben szeretek olvasni, így a kettőt összevonva a választásom egy ,,2in1" laptopra esett. Viszont úgy hallottam a tablet eléggé rontja a szemet, ha huzamosabb ideig olvasunk rajta, ezért az lenne a kérdésem, hogy tud valaki olyan programot ajánlani olvasáshoz, ami szemkímélő? Esetleg olyat, amin be lehet állítani úgy a fényerőt, hogy az kevésbé rongálja a szemet?

Tapasztalatokat és véleményeket szívesen fogadok az ilyen laptop/tablet gépekkel kapcsolatban.


A válaszokat előre is köszönöm :-)


2015. okt. 11. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:

ez így érdekes megközelítés..

a szemrongálást nem 2in1-ben mérjük..

nekem példul 10 collos asusom van, tökéletes..a telóm az 5,2-es átlójú, de kicsinek találom..a 15 coll hordozni, kézbentartani nagy..


szerintem a legjobb egy minőségi 10,1-es tablet..persze nem a húszezer forintos óccó kategóriában..


mellesleg minden rontja a szemet..akár újság, akár könyv, akár tv, akár monitor, akár teló..


de minden kellemessé tehető a szemnek...a fényerőt beállíthatod automatikusra, illetve leveheted akárhány százalékkal..ahogy jólesik...


én a tűéles, retinaminőségű cuccokra esküszöm..három éve nyüstölöm a tabletem,(is) de még nem zavar..persze a fény kellemesre van állítva..

2015. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!