Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MesterMC-ben hogyan lehet az,...

MesterMC-ben hogyan lehet az, hogyha elindítok 2 klienst akkor lefagy az egész gép és újrakell indítani? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Régebben elindíthattam akár 4-et is akkor se laggolt de amikor letöltöttem nosteam.ru-ról a GTA V-t akkor

kezdte ezt.A játékot letöröltem és még mindig ezt csinálja próbákoztam ccleanerrel is gameboosterrerl is hátha segít vmit de nem.

Videókártya és processzor:

Videókártya: NVidia Geforce GTX 460

Processzor: Intel core i5



2015. szept. 1. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Töltsd le az Eset Smart Security 10 es vírusírtót és az egész vírust letíltja. De főleg ne az avastot mert attól nagyon laggol a játék, mert eszi a rammot vagyis elfele veszi.
2017. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!