Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv. Miért van az ha wifi-re...

Dralisz kérdése:

Üdv. Miért van az ha wifi-re vagyok csatlakozva Laptopomon es elinditok egy barmilyen filmet, zenét, játékot a laptopon vagy az interneten akkor lefagy az egesz rendszer?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? Lehet annyira gyenge,hogy nem bírja feldolgozni azt,amit kérsz tőle.
2013. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,próbáld meg újrarakni a windows rendszert,hátha megoldja a problémát,hameg nem,akkor lehet hogy a ram cserés lesz benne,esetleg a processzor.
2013. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Acer Extensa 5230E. De barmilyen filmet,zenét ha elinditok lefagy.Ha kabelen keresztül megy az internet akkor no problem.De wifin keresztül csinálja az eszét.És ha nem vagyok csatlakozva semmire akkor minden oké.
2013. ápr. 9. 12:51
 4/8 anonim válasza:
Router kapacitásod elég?
2013. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze!
2013. ápr. 9. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Beépített routered van,vagy kártyás?
2013. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beépített.De ha wifire vagyok csatlakozva mi köze van ahoz hogy en mit csinálok a laptopon?Az az amihez nem kell internet.Pl: El indítok egy zenét a laptopon.Ahoz internet kapcsolat sem kell...
2013. ápr. 9. 13:04
 8/8 anonim ***** válasza:

" Beépített routered van,vagy kártyás? "


-no comment-

2013. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!