Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire diszkrét a DM-es...

Mennyire diszkrét a DM-es azonnali fotónyomtató terminal?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl kep kivalasztasnal kidobja egesz kepernyore a kepet, vagy ki lehet nyomtatni anelkul, hogy megjelenne nagy meretben a kep a kepernyon?

2015. aug. 10. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

DM-eset nem használtam, de szerintem az alap rendelésnél nem mutatja (legfeljebb kicsiben) a képeket és csak akkor mutatja nagyban, ha külön-külön szerkeszteni akarod a képeket a rendelés előtt - vagyis neked kell úgy dönteni, hogy mutassa. amelyik gépet utoljára használtam, az ilyenkor se teljes képernyőn, csak kb a felén mutatta.


legegyszerűbb, ha viszel egy adag másmilyen képet egy másik adathordozón. olyanokat, amit láthatnak mások is és kipróbálod, hogy mit mutat és hogyan, aztán ha megfelelő az élmény, akkor kicseréled az adathordozót az érzékenyebb képeket tárolóra és elintézed a rendelést...

2015. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!