Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kimostam az új fülesem, mit...

Kimostam az új fülesem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég szerettem volna egy jó fülest, 3 napja vettem egy Sennheiser OCX 686 G-t, a nadrág zsebembe maradt és betettem a mosógépbe.

Most az egyik hangszóróján semmi, a másikon pedig nagyon csendben szól a zene. Mit tehetek? Gari felejtős, ugye?

2 napja szárad, eddig semmi változás


2015. aug. 10. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 hét után próbáld, addigra talán kiszárad.
2015. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 r-era válasza:
Telefonhoz vetted? (az ügy szempontjából lényegtelen ugyan, csak sosem értem, minek mp3-hoz 25-30 ezres-vagy sokszor drágább-füles)? Nem is olyan pici ez a típus, hogy maradt a zsebben? :-)
2015. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Siman gariztasd. Ha mazlid van, nem fognak rajta rugozni (ezekben nincs beazas erzekelo, mint a telefonokban)

De arra ugyelj, hogy ne latszodjon rajta, hogy ki lett mosva.

A masik lehetoseg az eltre keltesere (de ez mar nem 100%-os):

Rajd bele tiz percre enyhen ecetes vizbe, majd aztasd egy oran keresztul ioncserelt (vagy desztilalt vizbe).

Meg mikozben a vizben van, kuldj ra zenet (ne tul hangosan).

Es igy is szaritsd. (marmint ugy, hogy kozben megy rajta valami)

Mert ezek elegge jol szigeteltek, a problemadat az okozza, hogy mindenfele lerakodasok maradtak vissza a membranon, es a mozgo reszek kozott.

Az ecet ezt kioldja, a deszt viz meg maradvany nelkul szarad. Ezert is kell, hogy a szaradas kozben is mozogjon a membran, hogy ne tudjon semmi beleszaradni.

2015. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!