Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kimostam a fülest, mit tehetek?

Kimostam a fülest, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Véletlen benne hagytam a nadrág zsebben a JBl fülhallgatómat, és hát már 10 perce mosásban volt mire eszembe jutott... ekkor kivettem, áztattam valameddig tiszta vízben, majd szárítottam hajszárítóval egy 10-15 percen keresztül. Még egy fél óráig utána hagytam, majd kipróbáltam, és szól, de nem valami túl jól. Szerintetek ha még hagyom száradni majd jó lesz megint? És ha igen, meddig hagyjam?

2013. okt. 29. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy sima, olcsó fülest mostam ki másfél órás programon. Száradt azt hiszem, vagy 3 napig és használom ma is. Igaz, az egyik oldalán kibukkant a madzag illesztése.

Ha most is rosszul szól, akkor a tied kevésbé bírta a mosást sajnos.

2013. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de te 3 napig szárítottad, én 15 percig.. Most a laptop aksija mellett szárad, remélem éjfélig, vagy reggelig jó lesz :/
2013. okt. 29. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Na fasza, szerencsére a selejtes laptop tűzforró aksija megszárította rendesen, és szól jól.. :DD
2013. okt. 29. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra azért számíthatsz, hogy előbb fog talán elromlani, mint a "száraz" társai :))
2013. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, a réz majd szépen oxidálódik a víz hatására... :D De addig veszek majd újat.
2013. nov. 2. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!