Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerinteek ps3 vagy xbox 360?

Szerinteek ps3 vagy xbox 360?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem PS4 vagy Xbox One.
2015. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 5 év után tönkre ment a PS3 konzolom. Sárga ledes lett, 20-ért akarták megcsinálni, de azt mondták ezzel kb pár hónapig jó, utána újra 20ezer. Azt mondták vegyek újat, a super slimmel nincs ilyen probléma. Úgy voltam vele, hogy inkább kipróbálom az Xboxot, abból is az új 500gb-os E szériát. Először nem tetszett a joystick, sőt ponzosítok, undorodtam a kartól, de pár nap után megszoktam. A kezelő felülete ez a dashboard nagyon rossz, nem lehet átlátni, minden el van dugva, a PS után rossz volt. De utána hozzászoktam, áthívott haver hogy nyomjunk egy killzone-t. És amikor a kezembe vettem a kontrollert, azt hittem ledobom a földre. Bizony ha hozzászoktál az xbox-hoz, sokkal sokkal kényelmesebb, jobb helyen van az analóg kar. A PS3 kontrollere kicsinek tűnt, és nagyon kényelmetlen. Mondtam is hogy ahhh én így nem játszok. De a felülete még mindig átláthatóbb a PS-nek. És az is jó a 360-ban, hogy felrakhatod a játékot. Ez hasznos, mert így nagyon halk, én nem hallom, meg ha a konzol fölé hajolok akkor sem hallom. Nagyon jó a hűtése, nem forrósodik fel. Ami viszont számomra negatívum, hogy a multi-ért fizetni kellett. Nem elég hogy megveszed drágán a játékot, még fizess is érte. És az is feltűnt, hogy ahol többen játszhattok, mint a Black Ops 2-be 18-an akkor akad, pedig 240 mb/s az internetes sebességemmel nem lehet baj. Szóval vannak furcsaságok, de én nem bántam meg, ajánlom.
2015. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!