Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi az xbox-omnak a baja?

Mi az xbox-omnak a baja?

Figyelt kérdés
Egy fél éves 360 E gépről van szó kinectel meg 2 db kontrollerrel.Semmi baja nem volt már vettem hozzá 1 éves xbox live gold előfizetést meg 3 játékot.Tök jól el is voltam vele, de tegnap amikor bekapcsoltam akkor bekapcsoltam és bejelentkeztem a profilomba akkor a szokásosnál több ideig töltött és feldobott egy hibaüzenetet amiben az volt, hogy most vagy nem elérhető a live vagy rossz a hálózati konfriguációm ja meg ezt a hibakódot: 807b01f7 . Felmentem az xboxos supporthoz megkerestem a hibakódot megtettem azt amit leírtak visszaállítottam a hálozati beálítasokat teszteltem az xbox live kapcsolatot és minden elérhető volt letöröltem a gyorsítótárat meg a profilomat és mikor le akarom újra tölteni akkor megakad a felénél és nem tudja letölteni így most jelenleg elveszett minden adatom ami a fiókomhoz kapcsolódik én megpróbáltam mindent most teljesen tanácstalan vagyok, segítsetek!

#Xbox 360 #807b01f7
2015. aug. 5. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyi tudatlan van van Magyarországon az Xbox Live-nak és az Xbox konzolnak ingyen hívható korrekt "support"-ja van miért nem őket hívod????


H-P 9-16 óráig 06 80 018 590

Hívd őket bizalommal én évek óta kapcsolatban vagyok velük, nagyon rendes segítőkész csapat. (a Sony példát vehetne tőlük, 2 hete volt egy kontroller problémám 8 nap múlva itt volt az új egy forintba sem került)

2015. aug. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2015. aug. 16. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!