Mi a baja az új Xbox-omnak?

Figyelt kérdés

Rendeltem a napokban egy Xbox 360 Slim 250GB gépet. (RGH-zva)


(- Xecuter legújabb chipje

- 16203 legújabb dash, dashlaunch 3.07, Xexmenu 1.2

- Legújabb FSD (Freestyle) a 3.0)


A probléma az vele, hogy nem érzékeli a kontrollert. Bekapcsolni nem tudtam a gépet a kontrollerrel, és ha külön kapcsoltam be a kettőt, akkor sem találták egymást, a kontroller csak villog.

Kértem kölcsön egy vezetékes kontrollert, azzal működött viszont a rajtalevő 25 játékból egyet sem indított el, kiírt valamit angolul, hogy állítsam be ezt meg azt itt meg ott, de nem igazán sikerült...mintha olyasmit írt volna hogy valami PAL50-et állítsak át PAL60-ra vagy ilyesmi én nem igazán értem. Előre is köszi a segítséget.



2013. aug. 23. 18:03
 1/8 Cser Fülöp válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani de általában az xboxokat fél évente flashaltetni kell nekem is volt egy ilyen gondom egy xboxal és a flashelés megoldotta :) próbáld meg
2013. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De elméletileg ez egy vadi új gép.
2013. aug. 23. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Széttúrt fos, ennyit tud.
2013. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cser Fülöp válasza:
Attól még kell a szoftver Frissítés vagy chipelés ha veszel egy andridos telefont nem biztos hogy a legfrissebb rendszer van rajta mert kicsit régebben gyártották mielőtt meg jelent a frissítés rá nos ugyan ez a helyzet az xboxal is
2013. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mi a fsd pontos verziója? mert e jelenlegi 3.0.775 ha ennél kisebb van én megpróbálkoznék a frissítéssel hát ha megjavul
2013. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 földes ákos válasza:
ki kell lépni az fsd ből és be a settings menüpont alatt be kell állitani
2013. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt tudod hogy a kontrollert egy gombal kell csatlakoztatni?

ha nem viszi a játékokat és pal-ra hivatkozik akkor lehet hogy rossz régiókódú játékok vannak rajta, az rgh-nak semmi köze a flesheléshez se a kontroller csatlakozásához ne hidj annak aki ilyet mond

2013. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dome1 válasza:

A beálításoknál álítsd pal 50-re.

A kontroller elején van egy kis kerek gomb és azt a xbox-od elején a usbknél lévő gobal nyomd le egyszere hogy forogjon a bekapcsoló gomb, pár másodperc és kész is.

remélem segitettem.

2013. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!