Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézeres egér probléma, mit...

Lézeres egér probléma, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hi

Van egy Razer Cooperhead egerem 3 éve vettem és nemrégóta állandóan kb óránként "kikapcsol" úgy mintha kihúznám az usb-ből,pár másodperc mulva magától bekapcsol,bal egérgomb alig akar kattintani :( sajnálom kidobni az egeret mert drága volt meg nagyon a szivemheznőtt :)

win 7 op rendszert használok hp laptopon


2010. márc. 7. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Javítsd meg. Valszeg a madzag már elnyűtt, érintkezéshibás. kicserélheted. A kapcsolók bekoszolódhattak, kis érintkezőtisztító csodát tehet.
2010. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz. Csak meg annyit:a zsinort egyedul is ki tudod cserelni, csatlakozoval van ellatva az egeren belul is! A bal gombbal kapcsolatban annyi, hogy v.szinuleg a kapcsolo (ami a billentyu(gomb) alatt van) haldoklik. Ezt csak forrasztassal lehet cserelni! En ezeket egy fiu(golyos)egerbol raktam at.
2010. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!