Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segí_tenétek instagram használ...

Segí_tenétek instagram használatában?

Figyelt kérdés
Nos kezdő vagyok. Nézem hogy ismerőseimnek több száz követője van rajta :o most nekem egyesével be kéne jelölgetni az embereket? Vagy van olyan segétlen mint Facebookon hogy kiadja a kozos ismerősökkel rendelkezo embereket. Nem pont ilyenre számitok de van ilyesmi? Vagy ez hogy megy? Ja meg nekem nem sikerül képet letölteni onnan. Ez normális?

2015. júl. 26. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

1: Követőket nem Te jelölgeted be hanem Ők téged

2: A keresőben láthatod az FB ismerőseidet, valamint a névjegyzékedben található felhasználókat is, Őket tudod követni ha megtetszik valamelyik személy

3: Letölteni nem lehet, úgyhogy ezen ne lepődj meg :) ez nem arra való :)


Végül: Ha követőket szeretnél magadnak szerezni akkor ügyesen használd a hashtageket és tölts fel képeket rendszeresen (értem ezalatt a napi 1-3 képet) és fognak követni :)


Ha bármi kérdésed maradt privátban keress segítek szívesen :)

2015. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!