Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki vett már ilyet? Tapaszt...

Valaki vett már ilyet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A lidlben jövő hét csütörtökön is kapható rádióvezérelt ébresztőóra. Van vkinek már ilyen ilyen?
2015. júl. 14. 21:19
 1/5 anonim válasza:
50%
Én biztosan valami műszaki áruházban vennék ilyet inkább.
2015. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kellően ropogós...
2015. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Mint a "napenergiával működő ruhaszárító 5 ezerért"!

Kiderült, hogy a csomagban közönséges ruhaszárító kötél volt!!! Az sem volt csalás... :)))

2015. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

Nem vettem.

De ha kétségeid vannak, akkor elmész, nem veszed meg csak megnézed a gyártót és a típust. Utána jársz a neten mit tud és mik vele a tapasztalatok. Ha ez pozitív eredménnyel jár, akkor visszamehetsz megvenni.

2015. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Auriol a gyártó. Lidl saját márkás termékről van szó. Megnéztem, úgyhogy jövő héten meg is veszem majd. Köszönöm a tanácsokat és a válaszokat!
2015. júl. 16. 11:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!