Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony xperia z1 több kérdés,...

Sony xperia z1 több kérdés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tehát akkor felsorolom a kérdéseim.


1. Tegnap este minden gond nélkül telefonoztam, most reggel felkeltem ugyebár töltőn volt, se kép se hang sehogyse próbáltam másik töltőt, máshova dugni, hard resetet, flashmodeba indítani egyszóval semmire se reagál mitől lehet?


2. Lehet-e ez root-tol meg egy 4k + timeshift módtól a kamerához, mert ugye a z1be nincs megcsinálva szoftveresen viszont hardverileg tudja ezeket.


3. Garanciába 100% hogy megnézik hogy rootolva-e volt?


Köszönöm előre is


2015. júl. 3. 05:27
 1/3 adamperlaki ***** válasza:
A bootloadert nézik meg, és ha az nyitva van akkor nem veszik vissza gariba.
2015. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem nyitottam ki tehát akkor az zárva van, tudod mi a vicces? Csináltam vele fél órán keresztül mindent nyomkodtam amiket írtak hard reset minden sz** mondom jólvan ráteszem töltőre azt ott hagyom nézek rá látom a sony logo-t mondom mi a f*** és elindult :D De hogy ez mitől lehetett azt a jó isten se tudja de azért várom még a válaszokat hátha mégegyszer csinálná és nem éledne újra. Köszi a választ.
2015. júl. 3. 07:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint ezt úgy hogy fent volt kb 10 percig töltőn aztán egy idő után kapcsolt csak be :D
2015. júl. 3. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!