Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony xperia z4 bővíthető lesz...

Sony xperia z4 bővíthető lesz vajon?

Figyelt kérdés

Van erről valami kiszivárgott hír ?


a galaxy s6 egyébként egy hulladék, hatalmas hiba hogy nem bővíthető.


2015. ápr. 13. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért volna olyan nagy probléma? Nehogy azt mond kedves kérdező,hogy nem elég 128gb tárhely.


OTG-n egyébként lehet bővíteni,de ezt csak mellékesen említem.

2015. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen nagy valószínűséggel az lesz.

2015. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"a galaxy s6 egyébként egy hulladék, hatalmas hiba hogy nem bővíthető."

Szerintem is egy hulladék, de nem azért, mert nem bővíthető... ne mondd már, hogy nem lenne elég neked a 128 GB-os S6......

Am szerintem a Z4 sem lesz bővíthető. Nem is baj. Osszd be azt a tárhelyet, ami van. Nem kell az egész életedet a telón tárolni. (+ ott a sok felhős szolgáltatás..)

2015. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó a 128GB elég de egy 23 GB tárhely mire elég ?

Elviszik a videók -.-

2015. ápr. 13. 14:58
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz bővíthető a sony se mert rámajmolnak a felhő alapú szarságokra akkor ott b. meg a jó édes anyucikáját a sony, remélem csődbe megy az egész vállalat.
2015. ápr. 13. 14:59
 6/16 A kérdező kommentje:

"OTG-n egyébként lehet bővíteni,de ezt csak mellékesen említem."


Nyilván nem lett volna egyszerűbb ha beleraknak egy microsd slotot. ........

2015. ápr. 13. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Még annyit hagy tegyek a témához, hogy azért azt is vegyük figyelembe hogy a sony mindig is egy elfogadhatóbb árkategóriával rukkol elő nem úgy mint a samsung aminek a 128gb változata 300.000....


Ettől eltekintve a samsung s6 nagyon jó készülék lett volt szerencsém kipróbálni szerintem a legjobb ami ma a piacon van.


A z4 ről meg at lehetett olvasni hogy bővíthető lesz.

Bár nekem 32 GB tárhelyem van de felét nem használom ki.

2015. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát az s6 mondjuk jó lenne ha vízálló,porálló lenne, és lehetne bővíteni. Nehogymár 2015 ben 230 ezres telefonnál azon kelljen szenvedni hogy jaj mit töröljek le mert nincs elég helyem... (lásd 32GB-s galaxy s6)
2015. ápr. 13. 15:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Samsunggal csak az a baj, hogy telerakják tök felesleges dolgokkal a telefont mint ujjlenyomat-olvasó.. meg pulzusmérő... minek bele istenem ?


felesleges....


Mondjuk ujjlenyomatolvónak annyi értele van kb hogy akárki kezébe kerül ne tudja feloldani, de más nem sok.

2015. ápr. 13. 15:05
 10/16 A kérdező kommentje:

egyébként meg nem külföld vagyunk, hogy annyira jó lenne a felhőszolgáltatás, meg az internet..

persze városba igen de aki vidéki, vagy falusi az ott veri a farkát a felhőszolgáltatásokba.

2015. ápr. 13. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!