Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony xperia z4 bővíthető lesz...

Sony xperia z4 bővíthető lesz vajon?

Figyelt kérdés

Van erről valami kiszivárgott hír ?


a galaxy s6 egyébként egy hulladék, hatalmas hiba hogy nem bővíthető.


2015. ápr. 13. 14:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sajnálatos módon mindegyik csúcskategóriás gyártó telefonjába van negatívum.


De ha sony z4 nem lesz bővíthető és csak ilyen 32-64 változatban adják ki akkor, a sony mehet isten hírével a mobilpiacról.

2015. ápr. 13. 15:17
 12/16 anonim ***** válasza:

Gyerekek... gyerekek...

Siralmas.


Én is személy szerint,32gb-nak a felét sem használnám ki.

Van 16GB-os tabteletem is,8gb tárhely mindig van üresen rajta,ígyis van rajta minden szar pedig.


Felfogni nem tudom,hogy miért kell kisírni az életedet,mert nem vagy megelégedve egy készülékkel. Nem kell vele foglalkozni,kiba**ott egyszerü.

Egyébként is,én is utálom a Samsungot,de ez az EGYETLEN normális telefonja,ennél jobbat nem is tudtak volna csinálni.

Felfogom,hogy nem lett volna rossz,ha raknak bele egy micro sd slotot,de teljesen felesleges.


Viszont a NEM vízállóság engem is kihozott a sodromból. Legalább ezt csinálták volna meg rendesen vízállóságban.

És még az új rendszerét is dícsérem,mert most az egyszer kitörölte róla a Samsung sok a sok szar alapprogramnak a nagyját,ezáltal jóval kevesebb szemetet terhel az ocsmány TouchWiz.

2015. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát azért nem mindenkinek biztos hogy elég az a 23GB

Hiába jössz itt hogy jaj de az milyen kb 1 perc fullhd qhd videó 1-2 GB, akárhogy is nézem, a képek szintén nem ilyen 100kb-oskkal idővel rohadt kevés, mert ha mondjuk alap tárhely 32GB + micro sd 128 Gb akkor ott nem kell félni, hogy elfogy.. De most komolyan..


levezetem:

23 Gb tárhely

-3-4 GB az ALAP appokkal marad olyan 19, tegyünk rá egy két nagyobb játékot marad olyan 16GB tegyünk rá zenét is marad durván 11 GB, használjuk fél évig marad kb 1GB.

2015. ápr. 13. 15:39
 14/16 A kérdező kommentje:
ez olyan dolog inkább legyen felesleges 40GB mint azon szívj, hogy mit kell letörölni, mit is mert nincs hely, pedig ez nagyon kéne, jaj nem tudok felvenni több videót, mert nincs hely, melyiket is töröljem ki ?
2015. ápr. 13. 15:40
 15/16 A kérdező kommentje:
HA meg már kiadok egy retek telefonért több mint 200 ezret, akkor azért talán elvárható hogy ne forduljon elő ilyen probléma, hogy nincs elég retkes tárhelyem.
2015. ápr. 13. 15:42
 16/16 anonim válasza:

Azért nem hiszem, hogy akkora érvágás lenne ha a Sony kihagyná a bővíthetőséget a z4-ből. Mondjuk alapból nem tudom mekkora belső tárhellyel fog rendelkezni, de biztos minimum 16-32 GB lesz. Ez meg szerintem normális keretek között mindenre elég. Persze lehet itt érvelni amellett, hogy "de az FHD-s filmek több gb-ot felesznek, stb." Most gondold végig, te napi szinte fogsz FHD-s filmeket nézegetni 5.2 colon? Hiába hogy viszonylag a telefonok között nagy kijelző, akkor sem fogja visszaadni azt az érzést mintha vennél egy Tablet-et és azon néznéd, ergo teljesen nélkülözhető. A 4K-nak meg nincs is értelme. Meg említetted a fotókat is. Arról annyit, hogy nagy tárhely esetén sem árt időnként szortírozni, mert 2-300 kép esetén már elég káoszt tud okozni, hogy megtalálj mondjuk egy számodra fontos képet.


Röviden, szvsz a 16-32 GB-os tárhely teljesen elfogadható mind azoknak akik normális keretek között akarják használni a telefonjukat, és nem akarnak egy hordozható PC-t csinálni a készülékükből. (Arra ott vannak a laptopok és a tabletek).


Én jelen esetben egy iPhone 5S 16GB-os változatának boldog gazdája vagyok. Kényelmesen elférek rajta, pedig jó pár alkalmazás, fotó és zene van a telómon + nem is említve a két külön-külön 1 GB-os játékot is.

2015. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!