Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vac bannt kaptam. Jogosan...

Vac bannt kaptam. Jogosan kaptam mival V-sat hack et használtam, de mégis ez mennyi ideig tart? Vagy hogyan lehet ezt visszaforditani?

Figyelt kérdés
Segitsetek légyszives

2015. jún. 23. 17:39
1 2
 1/11 anonim válasza:

eloszor ugy gondoltam, mint admin elkuldelek a bus budos francba hogy egyaltalan ilyennel probalkoztal, de aztan esembe jutott hogy anno en is kiprobaltam szamtalan hacket... aim speed wh...


A lenyeg: a VAC security ban az egesz steamed blokkolja igy azar hasznalhatatlanna valt, illetve csak olyan szerverekre tudsz majd feljarni ahol nincs VAC secutiry altal nyujtott vedelem. Rgo olyan szerverekre tuds csak feljarni ahol zommel csak speedes aimos es whs lesz. Kikuszobolni ugy tudod hogy uj steamet veszel. a tovabbiakban azt tanacsolom hogy ne hasznalj segedeszkozt.

2015. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Adminként mondom azt már buktad, végleges! de meg is érdemelted, rengeteget szenvedünk a magadfajtától
2015. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most azt akarod nekem mondani hogy megvettem 5000ft ért egy játékot és nem játszhatok vele mert konkrétan 2 szer kiprobaltam a leggagyibb hacket? ez most komolyan végleges? sosem voltam meg sehonnan bannolva sosem csinaltam még semmilyen cheat dolgot.
2015. jún. 23. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
most se kellett volna
2015. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de en ugytudom hogy ennek fokozatai vannak hogy eloszor 1-2 napig majd egy honapig. es en kapásbol eloszor megkapom a legnagyobb fokozatot? igen vágom hogy megérdemlem ... ezekután 100% hogy ha valamilyen uton ujra játszani tudok akkor semmilyen cheat et nem fogok hasznalni. de mégegyszer felteszem a kérdést. Biztosan semmi mód nincs? kampec az egész steam fiókom? az se segit ha ujj account-ot csinálok?
2015. jún. 23. 20:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek fokozatok. Bárminemű csalás azonnali és végleges eltiltással jár. Reklamáció nincs.
2015. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez egy nagy f---ság [link]
2015. jún. 24. 15:46
 8/11 anonim válasza:
fúúú de buta vagy...
2015. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha már belinkelsz egy oldalt ahol erről van szó olvasd el ezt is :

VAC BAN: AZ ADMIN NEM TUD ADNI VACBANT! A vacbant csak a VAC adja akkor, ha cheatelsz STEAMES szerveren! Ezt a ban fajtát nem lehet feloldani, nem tudja feloldani senki! + Kidobhatod az ablakon a steames cs-d, mert nem tudsz felmenni sehova.

2015. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szaros steam! Nem tehetnek ilyet és ha 200k-nyi játékod van? Vagy ha a hack vírussal jön le! Ez nem fair.
2015. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!