Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenovo G510 laptopomba 2...

Lenovo G510 laptopomba 2 videokártya van, a be épített intel és egy AMD Radeon HD8750M 2 GB-os videokártya, de mégis az intelt használja! Miért?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt írja:

[link]

Viszont ez akkor most hogy van ?:( [link]



2015. márc. 7. 11:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2015. márc. 7. 11:58
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Hogyhogy kettő? Nekem G505-ben AMD van és kész. Egyébként az Intel és az AMD nem is kompatibilis egymással.
2015. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy 2 van benne, de az AMD-t sehol se látom.

Tedd be ide, mint "mond" az EVEREST home edition. Futtasd le.

Ha mégis benne van, akkor a BIOS beállításokban be tudod állítani, melyik dolgozzon.

2015. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 csacsi2 ***** válasza:

Everestet felejtsétek már el. Ősrégi hardvereket ismer. AIDA64 -lett az everest még anno!

[link]

Biosban tudod beállítani az elsődleges VGA-t. Beállítod az integráltat (agp) vagy PCI (a másik), esetleg olyan beállítás hogy elsődleges (primary) és másodlagos (secondary) beállítással határozod meg hogy a bios hol keresse a videokártyát!

2015. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Cetli : [link]

Everest:

[link]

Tény:

[link]

2015. márc. 7. 12:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Őszintén tényleg ismerem a gépet tudom kezelni a win-t meg mindent.. de a Bios-al meg sose foglalkoztam.. ott mit és hogy csináljak ??
2015. márc. 7. 12:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Grafika

Akár AMD Radeon™ HD8750M 2 GB-os videokártya


Szerintem abban csak egy van, cetli szerint AMD (merthogy opcionálisan lehetett választANI, és az került bele.


Valahol valami nem stimmel, 2 videokártyát nem raknak laptopba, vagy én vagyok alultéjékozott.

2015. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2015. márc. 7. 13:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Először telepítsed a drivereket, mert csak akkor megy normálisan a váltás
2015. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Járt melé egy cd arol mindent fel tetem , a recommendedet is a lenovo oldalról es meg egy programmal is le elellenőriztem hogy minden rendbe van e vele.
2015. márc. 7. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!