Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Új laptopot szeretnék venni,...

Zsofi21 kérdése:

Új laptopot szeretnék venni, és nem igazán tudok dönteni a gyártók között. ASUS, ACER, DELL, HP, LENOVO stb? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül 150 ezret költenék rá, max 160-170-et. Tanulásra, netezésre, filmezésre, és játékokra használnám (a játékokat nem szoktam túlzásba vinni). Az érdekelne főleg melyik gyártó gyártja a "legtartósabb" laptopokat? Eddig DELL-em volt, amit nagyon szerettem, de gondolkozom a váltáson. Az ASUS-okat néztem még, amik tetszettek, de bármi jöhet :) A másik kérdésem, hogy melyik jobb egy Inteles vagy egy AMD-s proci?
2015. ápr. 2. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Toshiba.
2015. ápr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én szempontrenszerem szerint a Lenovo a befutó. A legmasszívabb háza van. (Motoros bukás után "csak" a kijelzője ment tönkre. Strapabíró, nagy felbontású kijelzővel a képe nagyon szép.

Hátránya a súlya és az ára. Újszerű használtat akár jóval olcsóbban is tudsz venni.

Ha játékra használod ne felejtsd el (típustól függetlenül) évente kjtakaríttatni, mert túlmelegszik

2015. ápr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem lenovóm van 2,5 éve, eddig semmi gond vele szuperül működik. Anyaghasználat is minőségi. Előtte dell studiom volt, az hamarabb ment tönkre :)

Intel vagy AMD az mindegy.

2015. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden gyártó csinál jó és rossz gépeket is. A 170k-s kategóriában HP Probookot érdemes nézni, a Lenovo itt nem rúg labdába sajnos, már csak a használhatatlan garanciája miatt sem.
2015. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!