Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen (Lenovo) laptopot...

Milyen (Lenovo) laptopot vegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Programozásra, virtuális gép futtatására, játékra használnám, bírja a Photoshoppot, meg azt, hogy egyszerre többminden is fusson rajta könnyedén (net, zene, programok stb.). A játszás nem a legfontosabb, de azért jó lenne, ha legalább az idei játékok mennének rajta (pl a Settlers a mostani gépemmel kész kínszenvedés, fél perceket várni, amíg az egér odébbáll). Tárhely jó lenne 500GB fölött.


Az ár úgy 180000-280000 forint körüli lenne jó, ha egy picivel drágább, azt is írjátok.


Ha ezekre az igényekre van sokkal jobb laptop és nem Lenovo, azt is írhatjátok.


És még egy kérdés: nekem egyszerűbbnek tűnik, ha egy egy üzlet kínálatából választok, de egyesek azt ajánlják, hogy én "tetessem" össze a gépet, tehát h válogassam ki az alkatrészeket. Szerintetek sokkal jobb lenne az utóbbi módszer?


Küldjetek több típust is, valamennyire én is értek hozzuk, még tudok válogatni közülük, csak így elsőre nem nagyon kaptam olyant, amelyik minden szempontot kielégítene és nem szuperdrága.


Köszi előre is!


2014. szept. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ezek barmelyikebe veszel egy 500GB-s SSD-t es 8GB Ramot kb 80 ezerert, esetleg meg uj akksit 20k-ert es lesz egy igen komoly geped.

2014. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez hogy működik, előbb megveszem a gépet és utána az alkatrészeket és kicserélem, vagy pedig alapból így kérem a gépet?
2014. szept. 3. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt a választék, de nehogy azt hidd, hogy darabokra szednek neked a boltban egy vagy két laptopot. Ha ezt szeretnéd, rakass össze magadnak asztali gépet.

[link]

2014. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!