Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a gépem?...

Miért nem kapcsol be a gépem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fent van a 220-on, jó a konnektor is, mégse reagál semmit, ha megnyomom a bekapcsoló gombot, még a LED se kezdd el világítani. Gyanítom hogy a tápegységgel lesz valami, de nem biztos, nem vagyok hozzáértő a számítógép szerelésben. Levettem az oldalát, nem szedtem szét semmit. Aki tud segíteni, annak képet is tudok küldeni.

Nem szeretném még szervizbe vinni, egyenlőre megpróbálnám én magam megjavítani.

Értelmes/nem retardált válaszokat szeretnék! Köszönöm!



2015. márc. 26. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nagy eséllyel táp.
2015. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

"nem vagyok hozzáértő a számítógép szerelésben" "megpróbálnám én magam megjavítani." egyik kizárja a másikat.

Vagy a táp ment tönkre (hátulján a kapcsoló ugye 1-esre van állítva!) v. az alaplap v. az alaplap és a kapcsoló között nincs kapcsolat.

Ha tudod, hogy miről írok, akkor zárd rövidre az alaplapon azt a két pint, amit a kapcsoló is rövidre zár. Ha így sem indul, akkor kizártuk a 3. okot, maradt a táp és az alaplap.

2015. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jót nevettem :D Azért megpróbálom, kezdők szerencséje.

Bekapcsoló gomb biztos jó.

Nem értelek, de azthiszem ebből szerviz lesz mégis.

2015. márc. 26. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!