Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopom fényereje attól...

Laptopom fényereje attól függően váltakozik hogy mi van a képernyőn. A speciális energiagazdálkodási beállításoknál ki is kapcsoltam, de még mindig csinálja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Világos oldalnál felerősödik, sötét oldalnál elsötétül, tehát még logika sincs benne. Nagyon idegesít, kerestem rá megoldást, de nem találtam.

2015. márc. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Annó ez dinamikus kontraszt néven hirdették, manapság már nem tudom mi a neve, de ugyanazt csinálja. A gyártó által telepített programok beállításai között kereségélj, a rendszerben nem fogsz találni erre vonatkozó beállítást. A laptop típusa?
2015. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Asus K450L, Windows 8.1-gyel.
2015. márc. 23. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Asus oldala használhatatlanul lassú. Egyelőre próbálkozz ezzel, bár ez nem fogja megoldani:

[link]

2015. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ASUS transzformerem van, azon működik a ki/be kapcsolás, és azonnal...érzékeli a külső fényt is..arra is szabályoz..ha bekapcs az opciót.


tehát valami érzékeli a küső fényt is...nézd meg a kijelző menüjét

2015. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!