Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy még egy hónapja sincs hogy újratelepítettem a gépemet és új vidikarit és tápegységet raktam bele. Azóta szarozik a gépem amióta ezt megcsináltam. Állandóan azt csinálja hogy gondol egyet elmegy a kép (elfeketedik) és aztán pár mp múlva visszajön a kép és azt írja hogy a képillesztő program nem tudott valamit csinálni nem tudom pontosan mit szokott írni + az aktuálisan futó alkalmazásokat lefagyasztja (játék, böngésző,minden)

Ezen kívül ritkán azt is csinálja hogy elmegy a kép és kiírja a monitor hogy nincs jel + a háttérben futó dolgok is leállnak. Meg néha csak úgy kékhalált is kap.

Mi lehet a gond? sok mindent próbáltam már de semmi sem használt.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. jan. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen videokártya? Újonnan vetted? Milyen tápegység? Új?
2015. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen mindkettő új, most lettek véve december közepén.

a videókártya egy Sapphire Radeon R7 260x a táp meg nem tudom hogy milyen csak hogy 350-700 wattos

Ja és pontosabban ezt írja a feketeség után a gépem:

'A képillesztő program nem tudott válaszolni és helyreállt'

2015. jan. 7. 22:13
 3/3 anonim válasza:

na hát ha 350 és 700 watt között van az elég tág nem igaz?

ha 350 ezen nem is csodálkoznék... egyébként ennek az r7 260x sorozatnak van valami baja haverom is visszavitte neki asus volt de a zafír sztem meg még szarabb :DD úgyhogy vidd vissza és kérd a pénzed nee cseregaranciát meg a többi hülyeséget...

2015. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!