Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a probléma ennél a monitorn...

Mi a probléma ennél a monitornál? Asus LCD led monitor

Figyelt kérdés

a képernyő bekapcsol de csak csíkokban mutat, mintha egy mobilnál elszakadt volna a szalagkábel, nos mivel monitorokhoz nem értek, ezért fordultam segítségért hozzátok, hogy mi lehet a probléma, és mennyire vészes, és hogy meg lehet e még javítani nem túl drága költségből?

itt van két kép: [link]


még annyit hogy nem a kábel és nem a videókártyával van a gond mert mikor betugom csak simán az áramba és videó kábel nélkül is bekapcsol pár másodpercre és ki kell hogy írja hogy Asus stb. de így is csak csíkozik

próbáltam szétszedtem semmi sem látszik kiégetnek, s a szallagkábelnek sem látom baját, sajnálom, mert nemrég vettem, alig egy évet ment.

itt lesz egy videó is :

http://www.youtube.com/watch?v=aMVcuNmURec



2014. nov. 17. 13:58
 1/2 Trafó1 ***** válasza:
vegyél egy másik ugyan ilyet majd ezt annak a garanciájával szépen add vissza, ha van rajta azonosító matrica , ragaszd át utána gyorsan add el a vadi újat is és többé ne vedd ezt a márkát.
2014. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami elromlott benne, az biztos. Matricás átragasztgatással nem érdemes trükközni, mert a gép belsejében analóg és digitális formában is benne van az azonosító, és azonnal bebukik, ráadásul bukja az új monitor garanciáját is. Érdemes javíttatni.
2014. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!