Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MIkor kapjátok meg a bankszáml...

MIkor kapjátok meg a bankszámlára a pénzt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés magában értelmetlen, de itt a magyarázat:

még ehónap 20. án (jan.20) utaltak nekem pénzt, internetes eladás miatt. (budapest bankos számláról, én erstés vagyok)

És ma reggel néztem, még mindig nem érkezett meg.

aki utalt, pedig még az internetes bizonylatot is elküldte nekem e-mail-ban.

Parázok amiatt, hogy nem is fizetett, mert nagy összegről van szó, a csomagot pedig már postára is adtam, mert most ugye suliba vagyok 1 hétig, és a cucc otthon volt, annyit meg nem akartam várni. (sűrgős volt a srácnak is)

Az említett e-mail-ben szépen le volt vezetve a tranzakció, és oda volt írva, hogy utalás folyamatban, ezért is adtam fel...


2010. jan. 25. 11:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Húúúh...

Köszi válaszokat, csodák csodájára ma megérkezett a pénz...

Pontosan annyi, amennyiben megállapodtunk.

Nem tudom mi lehetett a baj. De megvan, az a lényeg.

Jah, és nem aukciós oldalon adtam el, hanem egy internetes apróhírdetésbe, ezért is féltem hogy átvertek, de szerencsére nem.

Legközelebb csak igazi aukciós oldalakon adok el bármit is.

2010. jan. 26. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!