Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik legyen? SAL vagy Ibiza...

Melyik legyen? SAL vagy Ibiza Passzív hangfalat vegyek? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] Tudom hogy nem egy felsőkategóriás hangfalak de mégis melyik szól jobban?

2014. okt. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik borzasztóan szól, nem érik meg az árukat. Ha elmondod mi lenne a felhasználási cél (zenehallgatás, buli, hol lenne használva (szabadtér, 20nm szoba) illetve milyen végfokkal hajtanád. Ha még nincs meg a végfok érdemes lenne aktív rendszerben is gondolkodni (akár).
2014. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen SALt hallottam már élőben és meg kell mondjam, meglepően szépen szólt, (már ahhoz képest, hogy ugye SAL meg minden, én is meglepődtem).

Ellenben ez a SAL nem igaz hangosításra való, kb akkora a hatásfoka, mint egy nagyobb szobai hangfalnak.

Ezzel mindenképpen számolj, hogy jó hatásfokot és igazán nagy hangerőt ettől ne várj, de kerti grillezgetéshez, lightos partikhoz még akár jó is lehet.

2014. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy Technincs SU-V620-al használnám szobámba 7-8m2 és illetve házibulikba kültéren esetleg
2014. okt. 25. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

7-8 m2 ???? Te viccelsz?! :D Olyan kicsi szobába még polcsugárzóból is az aránylag kisebbeket szokták ajánlani. Én a helyedben valami Hi-Fi hangsugárzót vennék 16-20-as esetleg 25-ös mélyekkel, az már nem szól kicsit 8 m2-en, és szabadtéren is meg lehet hallani bőven. Nem biztos, hogy kertesháznál szabadtéri hangosítás kell, csak azért, mert az udvarról van szó...

Elég nagy mondjuk az az erősítő is, én nagyon vigyáznék vele.

2014. okt. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából tudom hogy nem ekkora szobára való de eddig is nagyokkal használtam csak abból egyet elsikerült küldenem úgyhogy a párját eladom és veszek 2-t a fent említettek közül.
2014. okt. 26. 12:12
 6/6 A kérdező kommentje:
A hifi hangszóró meg kicsi nagyon. Azt már meg se hallom :DD Abból is van azért 2 de nem ér fel a 2 naggyal :D
2014. okt. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!