Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Erről az óráról vélemények?

Erről az óráról vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 21. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos jó, aki szereti az ilyet.

A Casiok jók szoktak lenni, baj nincs velük, az ilyenekben ritkán kell cserélni az elemet (rá is van írva, hogy 10 év) és te is ki tudod cserélni, nem kell óráshoz vinni. A fém szíjat sem kell cserélni, mint a műanyagot és a bőrt. Ráadásul nekem még a világidő (internethez) és a visszaszámláló is valamennyire hasznos meg az ébresztések. Hasznosabb, mint a stopperek, amik a legtöbb mutatós órákban vannak. Plusz ott az ilyenekben alapból ott lévő öröknaptár, ami a mutatós órák nagy többségéből nekem nagyon hiányzik. Az illuminator is szép és hasznos, a mutatósok sokszor ezt sem tudják.


Szerintem megéri az árát, ha valaki órázik még és nem a mobil neki az óra is, plusz szereti az ilyen digitálisakat, mert manapság azért inkább a mutatós órák a menőbbek. Ez inkább egy funkcionálisabb, hasznosabb óra, mintsem menő.

2014. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Casio becsületes márka. Ha tetszik, vedd meg.
2014. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztességes középkategória, presztízse nincs, viszont megbízhatóan fog működni még 20 évesen is, ha vigyázol rá.
2014. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!