Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendeltem 4-5 napja egy...

Rendeltem 4-5 napja egy nyomtatót az ellandról. Még nem kaptam e-mailt, hogy merre lehet. Mikorra fogják kihozni körülbelül? Mikorra ér ide?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 08:41
 1/3 belapus ***** válasza:

Úgy nézem, a bolt Cseh Köztársaságban van bejegyezve.Ha a termékeket is ott szerzik be és onnan szállítják a vevőkhöz, akkor ez hosszabb időt vesz igénybe.

91 ( még elég kevés ) értékelés alapján megbízhatónak tűnik, de érdekes, hogy pont augusztusban van jó pár 1-2 csillagos értékelés, és ezek is jobbára éppen a szállítást kifogásolják.


[link]


A bolt weboldalán - elméletileg - lehetőség van a megrendelés állapotának ellenőrzésére.


[link]


Nem a válaszhoz tartozik, de átfutva az ÁSZF-et az alábbiakat példaként ajánlom a webáruházak figyelmébe:


"A vevő nem köteles a termék átvételekor ellenőrizni az árut (kibontani az eredeti csomagolásból), ellenben az eladó javasolhatja a vásárlónak a termék ellenőrzését. Az eladó nyomatékosan figyelmezteti a vevőt a csomag sértetlenségének ellenőrzésére, sérült csomagolás nem kézbesithető (sic!), azonnal értesíteni kell az eladót és minél előbb rendezni a szállítóval az eladó weboldalán keresztül. Az utánvételi lap aláírásával, vagy más irattal igazolni az áruátvételt, így a vevő igazolja, hogy az áru csomagolása nem sérült. Későbbi reklamáció esetén a csomagolás sérülésére nem lesznek tekintettel."

2014. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bő 3 hét kell amire kihozzák.....
2014. aug. 27. 23:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg köszönöm szépen a válaszod.
2014. aug. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!