Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez az eszköz megfelelő lenne...

Zageer kérdése:

Ez az eszköz megfelelő lenne a célra?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnénk Airsoft játékokhoz bombát csinálni, amelynek az lenne a lényege, hogy az egyik csapatnak meg kell védeni, a másiknak hatástalanítani kell a megadott határidőn belül. Ha lejár az idő, egy sziréna/lámpa jelezné azt.


A nem tudjuk eldönteni hogy kijelzőnek és egyben számlálónak mi lenne a legalkalmasabb. Gondoltunk sima visszaszámláló órára, de arról nem tudnánk túl egyszerűen kivezetni a jelet a lámpára.


Tovább keresgéltem, amíg meg nem találtam ezt az oldalt:


[link]


Itt mikroszámítógépekről lenne szó, de nem tudom hogy ez megfelelő lenne-e.


Erről ki tudom vezetni a jelet?

Viszonylag egyszerűen lehet programozni?

Ha nem, akkor tud valaki segíteni?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 17. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jártok egy mobiltelefonnal, arra tuti, hogy van ilyen app. A PIC PLC - 1 jól néz ki, de programozza fel, aki bírja, ráadásul nem is fog túl hangosan csipogni, ha egyáltalán. Persze ha van valaki közületek, aki ért hozzá, akkor jó lesz az.
2014. aug. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!