Mi baja lehet a dvd lejátszónak?
Figyelt kérdés
beteszem a dvd-t, elindítom, 1 percig megy a számláló, aztán újrakezdi 0-tól, viszont a film közben nem megy, hanem csak fekete a képernyő.
ez mitől lehet? mindkét dvd lejátszó ezt csinálja, lehet hogy a dvd lemezeknek van bajuk? abból is többet kipróbáltam, egyik sem indult rendesen.
vagy valamit rosszul csatlakoztattam/állítottam be?
2014. aug. 1. 09:06
1/1 anonim válasza:
A tévét átkapcsolod a dvd által használt bemenetre? Biztos, hogy jó helyre kapcsolod?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!