Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi baja van a cd lejátszónak?

Mi baja van a cd lejátszónak?

Figyelt kérdés
Eddig lejátszotta az mp3 fájlokat, de most csak 2-3 percet, utána kiírja hogy error.
2012. nov. 13. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A R23-as jelű ellenállás égett el, tipikus hiba ennél a típusnál. Egy páka és ügyes kéz hamar megoldja.
2012. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szervízbe meg tudják csinálni? Anyagilag érdemes vele foglalkozni? Nem gagyi, philips, sajnálnám kidobni, de nem is akarok túl sokat rákölteni.
2012. nov. 13. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Látom nem érted az iróniát. Elmagyarázom: mivel nem írtál típust, meg semmit, honnan tudhatnám, hogy milyen típusod van, és hogy abban van-e olyan ellenállás?

Nem tudom, hogy foglalkozik-e ilyen hiba javításával a szerviz, ha 10 alatt volt a készülék, akkor valszeg nem éri meg a javítást, de ezt ők tudják megmondani pontosan.

2012. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak általánosan kérdeztem, hogy kb ilyenkor mi baja szokott lenni, nem tudom a pontos típusát, javítani is csak valahova a közelbe vinném valamilyen helyi szakihoz, ha érdemes. Szerintem ez a típus az [link]
2012. nov. 13. 12:04
 5/5 Karesz6969 ***** válasza:

Próbáld denaturált szesszel - kis darab nem szálazó ruha darab+csipesz - a benne lévő valószínűleg műanyag lencsét megpucolni.

Az esetek többségében ennek az elkoszolódása okoz ilyen problémákat. Finoman pucold, el ne mozdítsd. A tartószerkezete gumírozott így kissé ki fog mozdulni közben az nem számít csak nagyon ne nyomd el.

2012. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!