Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tablethez valami wifi erősitőt...

Tablethez valami wifi erősitőt nem tudtok? Max 10000. -Ft-ért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
minek?
2014. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Androidra kellene nekem nem windowsra...
2014. júl. 27. 09:37
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Hogy érted hogy Wi-Fi erősítő? Wi-Fi -t nem lehet szoftveresen erősíteni.
2014. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt úgy értem ,hogy minél messzebbről fogja a wifit.
2014. júl. 28. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem azt bedugod a falba és kész, erősebb a wifi. Nem kell hozzá semmilyen windows
2014. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

2.4GHz 802.11 b/g/n WiFi jelerősítő (3.5 Watt max.)


A megfelelő módon használva garantáltan veri az összes, a piacon jelenleg megtalálható kínai vackot!



3.5 Watt maximális kimeneti teljesítményű, automatikus erősítésszabályozott kétirányú erősítő. Masszív kivitel, túlterhelés és zavarimpulzus elleni védelemmel rendelkezik.


Alkalmazása:

• 2.4GHz ISM

• 802.11b/g és 802.11n WiFi

• WiFi Hotspot


Jellemzők

Adás erősítés: maximálisan 20dB, a legnagyobb RF kimeneti teljesítmény 35.0dBm (3.5 Watt)

LNA: a vételi ágba beépített kisjelű erősítő(LNA) minimális zaj és kitűnő linearitás mellett 12dB erősítést biztosít, amely növeli az erősítőhöz csatlakozó rádió érzékenységét valamint kompenzálja a kábelezés veszteségét

Vételi sávszűrő: hatékonyan elnyomja a frekvenciasávon kívül eső zajt, ezáltal gátolja, hogy az erősítőhöz csatlakoztatott rádió a sávon kívüli zavarjel hatására túlvezérelődjön

RF csatlakozók: RPSMA dugó (rádió), RPSMA aljzat (antenna)

Garancia: 2 év


[link]


[link]

2015. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem a kèrdező azt szerette volna tudni , van e valami csoda "matrica" ami nőveli a kèszülèk vèteli esèlyit .

Nekem is van tablettem ami az ingyenes wifreet gyengènek mutatja ami ledobja mindig , gyenge a gyári antennája . A másikon meg a jel erős semmi gond vele.

2017. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!