Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek 1984-es audi...

Sticker 23/F kérdése:

Szerintetek 1984-es audi 80,1.6 TD autoba bele lehet szerelni a klimát?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Segitségetekre lenne szükségem. Valaki tudja, hogy az audi 80-as automba 1.6 TD-s, 1984-es kiadásba lehet-e beleszereltetni auto klimát, meg hogy kb mennyibe kerülhet a klima+beleszerelése?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. júl. 23. 13:49
 1/4 Kufirc30 válasza:
Minek? Itt az idő venni egy '90-es évjáratú klímásat. Megérett már a roncstelepre, gondolom.
2014. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát roncstelepre sajnálnám kidobni, mert nagyon jo állapotban van kivűl-belül! Festék kifogástalan, belső része szuper. Most cseréltem benne új első üléseket, mert még a gyári ülés volt benne elől, de a hátső ülések még szakadás és kopásmentes. Régota a tulajdonomban van és nagyon karban van tartva és vigyázok rá. Mind a 4 elektromos ablakemelő müködik, központizár is jo benne. Uj első és hátsó HELLA lámpák, első-hátsó és küszöbszpojler van rajta, elől hátul féktárcsa meg stb.... tehát nagyon kitünő és jo állapotban van és sok időbe és pénzbe került hogy meg csináljam igy. Annyit meg nem ad érte senki, hogy megérje eladnom. Most megy műszakira is, ugyhogy még 2 évet hajtom minimum. Tehát igazábol minden benne van ami kell egy alap autob, csak a klima kellene nagyon bele. Tehát gondolom érted, hogy miért nem akarom lecserélni. Tervbe van a másik auto vétele de most amijenre fáj a fogam arra még nincs sajnos annyi pénzem, mert másfél millio körül mozognak az az audi a6-os amit szeretnék!

Amugy a motorja ugyan olyan mint a 90-es évjáratu audiké csak nem tudom, hogy bele lehetne-e rakni vagy nem. Max egy 150e fizetnék érte beszereléssel együtt ha bele lehet rakni. Ez az auto az elsőm és nagyon a szivemhez nőtt és szeretem. Gyönyörű gép és nincs agyon elektronikázva.

2014. júl. 23. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"Gyönyörű gép és nincs agyon elektronikázva."

Valóban nyomós érv, hogy ne kapkodj a cserével. A mai kocsik korántsem bírnak ennyit. Ami klímát illeti, azt egy szakembertől kérdezd meg. Lehetni lehet beépíteni, de úgy tudom,, ellég borsos árat kérnek érte.

2014. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze bele lehet, csak nem olcsó 2 az Audi 80 havan gazdája a világból kiszáguld legmegbízhatóbb kocsi amit gyártottak! Nekem 14 éve van utánfutó fával erdőbe kaptár szállítás 200km-re bírja :D
2014. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!