Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek veszélyes lehet...

Szerintetek veszélyes lehet ha kirakok egy képet az alakomrol gyakorikerdesekre?

Figyelt kérdés
Meg szeretnem tudni hogy mit gondolnak az alakomrol es ezt gyakorikerdeseken meg is lehetne kérdezni,csak nem tudom kirakjak-e képet.. Szerintetek itt gyakorikerdeseken nincsenek pedofilok? Nem lenne benne egyebkent az arcom,csak a testem a képben sortban es feszulos poloban amit egy kicsit felhuztam hogy latszodjon a hasam is.. Szerintetek kirakjam? (Bocsi hogy nem írtam ékezeteket csak lusta vagyok allandoan huzigalni az ujjam :DD)

2014. júl. 15. 20:18
 1/4 anonim válasza:

Szerinte nagyon.


Lehet hogy elkapod az ebolát.

A mérem másik oldala pedig : ha ocsmány vagy akkor valaki megvakulhat vagy infarktust kaphat.

2014. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az arcod takard ki (erre a Paint is jó), ne legyél felismerhető, intim testrész ne látszódjon.
2014. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arc nélkül és ha nincs a képen valami beazonosítható, akkor senki se fogja tudni, ki vagy.
2014. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki se fogja tudni, hogy ki vagy, kivéve az aki már látott meztelenül és jól ismeri a tested. Pl.: anyajegy a köldök jobb oldalán stb.
2014. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!