Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért zizeg a töltőfej?

Miért zizeg a töltőfej?

Figyelt kérdés
Bedugtam a telefontöltőt a konnektorba és elkezdett zizegni. Kihúztam, illetve kiszedtem belőle az USB kábelt, és még mindig zizegett vagy 2 percig. Teljesen új a töltő, a héten jött a telómmal.
2014. jún. 28. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki!
2014. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az áram áramlik, olyan mint egy transzformátor állomás ahogy zúg.
2014. jún. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg teljesen normális, telefon töltőknél a volt számot jelentősen csökkenteni kell,ezért hallhatod azt a zúgást. Normális,minden töltőnél jelentkezhet ez a hang. HA az egész körön( azon a konnektoron,és minden másik arra a körre kötött konnektoron) nem lesz fogyasztó,akkor nem fogod hallani.
2014. jún. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem hasonló kérdésem van:

Acer laptop töltője (AC adapter) zúg, amikor be van dugva a konnektorba. Akkor is, ha nincs rádugva a laptop, és akkor is ha kihúzom a konnektorból, pár percig folytatja a halk zizegést. Olyan hang, mintha egy nagyon pici lyukon szivárogna be a víz valahova é pici buborékok jönnének ki (nyilván nem ez van).

Ez normális?

2019. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen normális! Ha kihuzod akor is müködik még (kondi) pl nekem van egy világitos telefontöltöm és ha kihuzom még fél percig villágit! A zugás normális!
2019. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!