Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapom ezeket az sms-eket?

Miért kapom ezeket az sms-eket?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos 1726-os számról kaptam az elmúlt időben 4 db sms-t is,amiben az állt hogy:"letölthetek ilyen meg olyan csengőhangokat,és egyéb szolgáltatásokat"Mindegyik beérkezett sms,500ft-ot vett le!De én semmi ilyet nem kértem vagy fizettem volna elő,hasonló szolgáltatásokra!

:SMár 2000ft-om bánta sajnos,és nagyon ideges vagyok már!


2010. jan. 4. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki megszívatott, úgy néz ki vannak elmés rosszakaróid. Az emelt díjas sms-ek fogadását minden szolgáltató engedélyezi. Tehát ha valaki más ilyen szolgáltatást rendelt a mobiltelefon számodra, nem tehetsz semmit. Egy sms-sel visssza lehet mondani azonban a szolgáltatást. Általában ugyanarra a számra vissza kell küldeni a STOP szót de ez csak tipp. Menj be a szolgáltatóhoz és azonnal kérd az emeltdíjas sms-ek fogadásának a letiltását.
2010. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom!
2010. jan. 4. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is elég,ha 1x letöltöttél valami fizetős tartalmat,mert sokszor ezek egyszerre előfizetések is....
2010. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm!Már megoldódott!
2010. jan. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!