Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám ezeket a...

Mennyiért tudnám ezeket a régiségeket eladni?

Figyelt kérdés

Kutakodtam a garázsunkban egy kicsit, és rábukkantam két rádióra, és egy lemezjátszóra.

Mamám elmondása alapján az egyik rádió 60, a másik 50 éves, a lemezjátszónak a korát nem tudni még ilyen "pontosan" sem, de az biztos, hogy nem mai darab. Táskarádió, azt hiszem így hívják, egy bőröndben van, az egyik fele a lejátszó, másik fele a hangfal.

Mennyiért tudnám értékesíteni?

A válaszokat köszönöm előre is.


2011. máj. 12. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A lemezjátszót én mindenképp megtartanám, a táskarádió meg max. párezer forintot ér ha találsz rá vevőt. A lemezjátszóval az a baj hogy mindenkinek van otthon még mindig pár darab és ha nem valami különleges darab és nincs szupin működő állapotban mellette kellékekkel és hanglemezekkel akkor semmit nem ér. Ha azonban a leírt követelményeknek megfelel akkor akár 20-30 ezer forintot is kaphatsz érte.
2011. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!