Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Játékokhoz olcsó jó füles?

Játékokhoz olcsó jó füles?

Figyelt kérdés
Elsősorban játékokhoz (COD4, CS:GO) kéne, de zenehallgatás is egy szempont. Ár az 5000-nél ne legyen nagyon több, mert egérre szánok több pénzt!

2014. jún. 21. 19:31
 1/4 anonim válasza:
Én régen a Media Marktban vettem egy philips fejhallgatót 4500-ért adták és nagyon meg voltam elégedve vele. Amúgy rászánsz még kb 1500ft-ot és abból vehetsz egy egész jó gamer fejhallgatót. Neten így is keress rá.
2014. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1 vagyok; Genius fejhallgatók amihez adnak külön drivert + softwaret nagyon jók. Füles mikrofonnal együtt 4500-5000ft kategóriában már nagyon pofásak és nagyon jók. A 2. fejhallgatóm genius volt és a saját programjával falon "behallgattam" mindenkit simán.
2014. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Kicsit engedhetek még az áron, így elkezdtem 3 fülessel szemezni....

[link]

[link]

[link]


Vélemény?

2014. jún. 22. 21:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hangkari nem olyan jó, és laptopom van...
2014. jún. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!