Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépem össze van...

A számítógépem össze van kötve a Tv-vel és nem tudom úgy átvinni a hangot a Tv-re hogy a füles be van dugva a gépbe. Hogy lehetne azt megoldani hogy ne kelljen kihúznom a fülest ahoz hogy a tv-n legyen hang?

Figyelt kérdés
És hol tudom állítani a kimenő hangeszközöket a gépen? Amúgy windows 7-es program van a gépen.

#kimenőhangbeállítás
2014. jún. 9. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha HDMI-n van összekötve, akkor a rendszerben be lehet állítani, hogy hol adja a hangot. Lehet egyszerre a TV-t és a gépet is használni.


Ha jack kábellel van megoldva, akkor egy jack elosztó hasznos lehet.

2014. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy ilyen elég lenne: [link]
2014. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a W7 automatice megoldotta HDMI kábellel. Amúgy valószínűleg egy pipa vagy iksz egy a beállításoknál.
2014. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!