Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony MDR-EX10 LP fülhallgatóna...

Sony MDR-EX10 LP fülhallgatónak 3,5-ös jack dugója van? Illetve mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A valaszokat köszönöm!

2014. ápr. 3. 07:39
 1/5 kaligula3741 válasza:

szi. igen 3,5 os. Nekem is volt ilyen fulhallgatom. Kb 1 es fel eve vettem. Epp a mult heten tort meg a szal. (gondolom> csak az egyik fele megy) Nagyon jo a hangzasa: olyan atlagos szerintem, de amilyen olcso - nagyon megeri.

Ha nincs penzed egy Sony MDR-EX50 (ilyet vettem epp ma) tipusra, nyugodtan vedd meg az EX10 est.

EX50 es egy kicsivel dragabb: de elsore az a benyomasom> hogy joval erosebben szol - viszonylag jobban adja ki a hangokat, barmileyn stilusu zenet jol adja ki... mna meg a basszus hallhatosan jobb. (lehet tul sok is) Kapsz hozza egy kis sony emblemaju muanyag valamit, amire feltekerheted a felesleges kabelt. Praktikus.

Az EX10 es megannyi penzert nem kapsz jobbat! / az tuti.

2014. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!
2014. ápr. 4. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként egész eddig (2013 dec. óta) Maxell-Wood Ear Canalz fülest használtam, ami pocsék. 4-5 hónap alatt 3-at kellett vennem, darabját 1990 Ft-ért, mert 1 és fél hónap után, hiába vigyázol rá, megtörik a jack dugónál.. -_-" Maxell cuccot soha többet nem veszek mert megbízhatatlan!!!
2014. ápr. 4. 17:32
 4/5 kaligula3741 válasza:
szerintem nem megbizhatatlan> hanem olcso :)) kell ilyen is a piacon. Aki nem tud egy jobb fulhallgatora penz kolteni az megveheti. A Sony, Panasonic, JVC, Philips, Canyon, Pioneer gyartoknak van draga es olcsobb termekuk is. A Sony ezzel az EX 10 -vel nem tudom mit akart. EN erdelyben elek> itt atszamitva 2000 forintba kerul. Nagyon olcso: es elegseges atlagos felhasznalasra. Ha csak az erdekel, hogy neha hallgass egy kis zenet epp tokeletes. Ha mar basszust, jobb hangzast akarsz egy kicsit tobbet kell ra aldozni. Majd irj ha megvetted. Kivancsi vagyok mi az elso benyomas :D Sok sikert
2014. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégsem azt vettem, hanem egy másikat.
2014. ápr. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!