Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A műholdas tv az ország...

A műholdas tv az ország bármelyik területén elérhető?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahol olyan helyre tudsz tenni antennát, ahol látja a kiszemelt műholdat, ott igen
2014. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy a műholdas tv-nél nincs szükség kiépített hálózatra, bárhol lehet, ha tudja fogni a jelet(nincs előtte valami bazi nagy fa vagy ilyesmi). Egyszóval az ország bármelyik területén elérhető. De akkor miért nem lehet a városomban UPC műholdas tv-t létesíteni?
2014. máj. 20. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem viszik ki, akkor tedd azt, hogy egy ismerőshöz beszerelteted, leszeded, és otthon te felteszed magadnak, ha nem megy, akkor meg egy maszek munkással megcsináltatod, de lehet, hogy még az is elvállalja neked egy kis összegért, aki a haverodhoz köti be.
2014. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért nem hozzák ki? Nincs semmiféle tartozásom sehol vagy ilyesmi. Hol találok "maszek munkást"? Hogyan kel egyáltalán keresni? Olyan ismerősöm nincs aki aláírna helyettem a saját nevére 2 éves hűségnyilatkozatot, és egyébként sem kérnék meg ilyenre senkit. Nem értem miért jó ez a UPC-nek.
2014. máj. 20. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan ember, aki a Londonban élő gyerekének fizetett elő UPC műholdas TV-re.


Valahogy kimagyarázta, hogy éppen épül a ház, ahova kell, és most átmenetileg lehet csak feltenni, mert aztán majd a festés után kerülhet csak fel (bla-bla). A lényeg, hogy a kezében volt a működő szett, amit szépen kivittek, és működött, hiszen a műholdak lefedése igen nagy.


Azaz legyél kreatív, és a szerelővel egyezkedj, ne a központtal.

Ha egy konkrét helyre elvből nem akarják kivinni azt meg kell indokolniuk. Lehet, hogy simán az a válasz, hogy a városodban van kábelük is, így azt "kell" használnod.

2014. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A " Digi" nem jó ? Olcsóbb-rugalmasabb.
2014. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!