Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy T-Home féle, ZTE digitális...

Egy T-Home féle, ZTE digitális elosztó csodát (ami elvileg wifi routet is), hogyan lehet okostelefonnal használni?

Figyelt kérdés

Elnézést az amatőr kérdésért, de tényleg nem tudom.


Van nekünk egy ZTE digitális elosztónk, asztali számítógéphez és vezetékes telefonhoz használjuk.

Amikor a telefonos pasi kihozta, megemlítette, hogy lehet tablettel, vagy okostelefonnal is használni, mert ez egyben wifi routerként is használható.

Ez akkor nem igazán érdekelt, nem is kértem semmi bőbenn információt. Most viszont szeretném használni okostelóval.

A telefon meg is találja (azt hiszem, hogy azt találja meg), és jelszót kér.

De nem tudom, hogy milyen jelszót kellene beütni?

Se az a jelszó nem jó, ami az elosztó hátulján van, se a t-home-os internetes jelszót nem fogadja el.


2014. ápr. 19. 15:21
 1/2 Tengor ***** válasza:

Lépj be a router konfig felületére (cím és jelszó a router alján!) és a wifihez tartozó jelszót nézd meg v. cseréld le!

Ez nem egyezik meg sem az alján lévővel, sem a netelőfizetés jelszavával.

2014. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sikerült. Már arról netezek.
2014. ápr. 20. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!