Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Baj van a windows xp-mmel!...

Baj van a windows xp-mmel! LÉCCCI GYORS SEGÍTSÉGET!?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ez egy nagyon szuper gép, ami 2013-mas de azért tettem rá először xp-t mert volt pár játékom ami csak xp-vel működött (ez mellékes) Az volt hogy a .dll fájlokat babráltam :DD és aztán este 10-kor kikapcsoltam...másnap nem használtam...harmadnap bekapcsoltam és nagyoooon lassan betöltött a windows...vagyis majdnem, mert mielőtt betöltött volna az üdvözlőépernyő fekete lett a kép és újra elkezdett tölteni a windows :D valamit elb*sztam?? nincsen meg a telepítő cd-m, nem tudom hogyan kell használni a BIOS-t vagy mit és arra gondoltam átrakok rá egy win7-et. Egy ismerősöm megcsinálná mit gondoltok hogyan tudnám máshogy megjavítani és az adataim megmaradnának? gyorsan léccci!! Köszi előre is a válaszokért!! ?

2014. márc. 21. 19:16
 1/2 Tengor ***** válasza:
Csináltasd meg ismerőssel és kérd, hogy az adataidról csináljon mentést! (bár ezt általában kérni sem kell)
2014. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a programokat újratelepítsem? Mert ha megmaradnak, az nem lenne olyan jó, mert bár van vírusirtóm szerintem tele van az egész gép vírussal :D ha pedig nem tartom meg a memória tartalmát akkor mindent telepíthetnék újra :D nem?
2014. márc. 22. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!