Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lomtarbol torolt notepad...

Angels030608 kérdése:

Lomtarbol torolt notepad visszallithato? Windows 8 van telepitve.1 fajl rol van szo, es nelkulozhetetlen volt a hasznalata. Koszonettel varom a segitseget!

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit látsz a Lomtárban, az visszaállítható.

Jobb klikk menüben keress Visszaállítás opciót. :)

2013. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, bocs, félreolvastam. :)


Hát "undeleter" programokat kéne keresni. Ilyen a Recuva nevű is. Nem biztos, hogy vissza tudja állítani, de mindenképp megér egy próbát.

2013. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maga a notepad progi lett törölve? Nem lehet, hogy csak a hivatkozása?

Vagy ha egy szöveges fájl, akkor ld, #2 válaszoló. :)

2013. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Recuva nem segitett,illetve nem talalta.Egy sima notepad anyagot taroltam az asztalon,amit veletlenul a lomtarba tettem,ezutan toroltem veglegesen.Nincs masolat vagy hivatkozas stb...Bucsuzzak el tole?
2013. dec. 9. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a Recuva nem találta, akkor sajnos elsodorta a bitek árja, elnyelte a mágneses mezők örvénye, eggyé vált a háttértár óceánjával, hogy később új fájlok táptalaja lehessen és íly módon szülessen újjá más formában.

:(

2013. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Lomtár mappában nézted Recuvával?


Ha ott sincs, akkor sajnos tényleg búcsú :/

2013. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!