Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E. ON-ál elöre fizetös kártyás...

E. ON-ál elöre fizetös kártyás villanyóránál mennyi 1 kw áram?

Figyelt kérdés
Tudja esetleg valaki vagy van-e esetleg olyan személy akinél már van elörefizetös villanyóra,hogy mennyibe kerül 1 kw áram a feltöltös órára.Azt tudom,hogy tartozás esetén a fele a feltöltésnek megy a tartozás csökkentésére.Elméletileg nem sokára lecserélik az órát és szeretném tudni,hogy kb.mire számitsak.
2014. márc. 11. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanannyi..bár hallottam róla hogy az előre fizetés mérővel nem tudnak csalni így ugyanannyi pénzért több áramot fogyaszthatsz. hogy igaz e vagy nem azt nem tudom
2014. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

EON lakossági díjszabás:

[link]

a "kártyás" is ezzel azonos!, ("csak" előre fizetve a felhasznált árammennyiséget)

[link]

2014. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!